Një portugez në Prishtinë

Hendboll

Një portugez në Prishtinë

Nga: K.G. Më: 23 shtator 2022 Në ora: 22:52
Një portugez në Prishtinë

Prishtina është edhe më e fortë me hendbollistin Sergio Randerson.

Përforcimin me portugezin Randerson është edhe një paralajmërim se Prishtina ka synime të mëdha në edicionin e ri.

“Në Prishtinë ka arritur edhe Sergio Randerson, transferi i fundit (ndoshta jo i fundit) para fillimit të sezonit 2022/23. 

Sergio është bek i djathtë dhe vjen nga liga e Portugalisë për të përforcuar qëllimet tona, të vendosura në fillim të kësaj sezone.

Tani na duhet përkrahja juaj, në çdo ndeshje, Pallati i Rinisë duhet të jetë i stërmbushur”, njofton KH Prishtina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat