Uran Luzha përgëzon djelmoshat e Vëllaznimit: Djem me zemër të madhe 

Hendboll

Uran Luzha përgëzon djelmoshat e Vëllaznimit: Djem me zemër të madhe 

Nga: K. G. Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 21:38
Vëllaznimi

Vëllaznimi i Gjakovës ka shënuar fitore me rezultat të ngushtë 32:31 ndaj Deçanit. 

Ky ishte derbi i skuadrave fqinje në Superligën e Kosovës në hendboll (meshkujt).

Ish trajneri dhe ish hendbollisti i Vëllaznimit, Uran Luzha, ndihet krenar me djelmoshat e Vëllaznimit. 

“Djem me zemër të madhe që japin maksimumin për Klubin e zemrës. Faleminderit djem për angazhim. 

Faleminderit tifozeria më e mira në shqiptari”, ka shkruar Luzha në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat