Dikur Samiu me frizur e flokë të dendura, por si duket sot?

Hendboll

Dikur Samiu me frizur e flokë të dendura, por si duket sot?

Nga: K.G. Më: 18 janar 2023 Në ora: 20:16
Dikur Samiu me frizur e flokë

Vitet ikin por kujtimet mbesin gjithmonë siç thonë në popull.

Kështu është edhe me ish portierin e mirënjohur të hendbollit, Sami Çerkini, ish anëtar i kombëtares së Kosovës.

Në vitet e rinisë, Samiu ka pas një frizur karakteristike, me flokë të. dendura dhe siç thonë shokët e tij, i pashëm, i qetë, largpamës dhe i dashur për shoqëri.

Image

Sami Çerkini sot 

Nuk ka ndryshuar edhe aq shumë për nga flokët, e ka pothuajse të njëjtën ngjyrë.

Sot është trajner për kategoritë e reja në kombëtaren e Kosovës. 

E veçanta është se nga viti 2011, Kastrioti nuk ka fituar titull të kampionit, që nga koha e tij kur ka qenë kryetrajner dhe ende mburren me suksesin e tij tani e 12 vite.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat