Ndryshime të mëdha të Istogu, largohen tri lojtare?

Hendboll

Ndryshime të mëdha të Istogu, largohen tri lojtare?

Nga: K. Goca Më: 26 maj 2023 Në ora: 20:10
KHF Istogu

Istogu është kampione dhe fituese e Kupës së Kosovës në hendboll (femrat), por duket se kjo skuadër tani nuk e ka qetësinë.

Brenda klubit të Istogut thonë se tri hendbolliste janë larguar.

“Së shpejti do t’i publikojmë emrat e të larguarave. 

Jo vetëm largime por do të ketë edhe prurje të reja.

Do të ketë ndryshime të mëdha në ekip", - thonë brenda Istogut.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat