Bastet nuk i japin asnjë rast Kosovës në përballje me Poloninë 

Hendboll

Bastet nuk i japin asnjë rast Kosovës në përballje me Poloninë 

Nga: K.Goca Më: 3 prill 2024 Në ora: 16:26
Bastet

Bastet ndërkombëtare befasojnë për ndeshjen mes kombëtares së Kosovës dhe Polonisë, në kuadër të kualifikueseve për Euro 2024 në hendboll (femrat)!

Bastet nuk i japin as një rast Kosovës në duel me Poloninë, ani pse luhet nesër (17.45) në Qendrën e Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë.

Ka baste që as që e ka koeficientin për fitoren e Polonisë.

Ja koeficientet 
Kosova – Polonia 

Koeficientet             1              X            2 
10x10bet                 14.00    26.00    1.01
1xBet                      45.00     40.00       
Alphabet                 14.00    26.00    1.01
Betsafe                   15.00    30.00      1.03  
Betsson                   15.00    30.00      1.03  
BetVictor                  15.00    29.00    1.01
Bwin                         15.00   23.00     
Interwetten              17.00    35.00    1.01

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat