Ministrja Dumoshi uron Vitin e Ri: Viti që po e lëmë pas, ishte shumë i vështirë.

Kosova

Ministrja Dumoshi uron Vitin e Ri: Viti që po e lëmë pas, ishte shumë i vështirë.

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:40
Vlora Dumoshi

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka uruar qytetarët për Vitin e Ri.

Në një postim në Facebook, Dumoshi ka uruar që viti 2021 të jetë i mbarë për Kosovën.

Urimi i plotë:

Të dashur qytetarë,
Viti që po e lëmë pas, ishte shumë i vështirë. Ne u ballafaquam me situata të rënda për familjet tona dhe shoqërinë. Pandemia Covid-19, goditi shumë familje, ngase ua mori më të dashurit e tyre.
Uroj që vitin që po hyjmë, të jetë i mbarë për Kosovën tonë të dashur.
Po ashtu uroj që në familjet tuaja të keni shëndet, shumë dashuri, lumturi dhe gëzime.
Gëzuar, për shumë mote!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat