Amire Ajeti i bashkohet AAK-së

Kosova

Amire Ajeti i bashkohet AAK-së

Nga: A.SH Më: 21 janar 2021 Në ora: 16:57
Foto nga takimi

Amire Ajeti i është bashkuar AAK-së.

Këtë e bëri të ditur kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, duke thënë se, ajo do të jetë pjesë e të rinjve që do të garojnë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Postimi në Facebook:

Amire Ajeti do te jetë pjesë e të rinjve që do të garojnë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Amirja vjen nga Vushtrria dhe është rritur në një familje themeluese të Aleancës atje. Ajo ndjek studimet në Fakultetin Juridik dhe është njohëse e mirë e gjuhës angleze dhe frënge.

I uroj shumë suksese në këtë sfidë!

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat