Qytetari i Mitrovicës e vendos semaforin në krah dhe ecën me të nëpër qytet

Kosova

Qytetari i Mitrovicës e vendos semaforin në krah dhe ecën me të nëpër qytet

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 16:22
Foto nga vendi i ngjarjes

Një semafor kishte mbetur prej disa javësh i thyer dhe vjerrur në shtyllë.

Një qytetari duket se i ka penguar, dhe ka vendosur ta largojë

Gazeta ka siguruar fotografi të momentit kur qytetari e vjedh semaforin dhe ecën lirshëm sheshit.

Sipas dëshmitarit, qytetari ka shkuar e ka marrë semaforin e thyer nga shtylle duke e përvetësuar.

Ndryshe, janë të shpeshta rastet kur qytetarët thyejnë dhe vjedhin pronën publike.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat