Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

Kosova

Vdes punëtori i Postës nga COVID-19

Më: 6 mars 2021 Në ora: 13:36
Misrit Thaçi

Punëtori i Postës dhe Telekomit, Misrit Thaçi ka vdekur pas infektimit me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Federata Sindikale e PTK përmes një njoftimi lëshuar për media.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

Njoftim MortorMe pikëllim të thellë, morëm lajmin se humbi betejen me Covid-19 kolegu dhe mikut tonë Misrit Thaçi.

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Misrit Thaçi FSP-PTK

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat