Malishevë: SHFMU “Ruzhdi Gjyliqi” në Marali vazhdon mësimin online për shkak të punimeve në shkollë

Kosova

Malishevë: SHFMU “Ruzhdi Gjyliqi” në Marali vazhdon mësimin online për shkak të punimeve në shkollë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 16:22
Foto ilustruese

Drejtoria për Arsim dhe Edukim në Malishevë, ka njoftuar se mësimi në SHFMU "Ruzhdi Gjyliqi" në Marali, për shkak të punimeve në objektin e shkollës, do të vazhdoj me mësimin online.

Kështu ka njoftuar Komuna e Malishevës përmes një njoftimi në faqen zyrtare në Facebook.

Klasat nga parafillor e deri në klasat e pesta, do të mësojnë nga shtëpia.

Të gjithë nxënësit do të njfotohen me kohë për vazhdimin e mësimit në objektin e shkollës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat