​Policia për masat anti-covid: Angazhimet tona dhe akterëve të tjerë po reflektojnë pozitivisht

Kosova

​Policia për masat anti-covid: Angazhimet tona dhe akterëve të tjerë po reflektojnë pozitivisht

Më: 10 maj 2021 Në ora: 23:16
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës po vazhdon aktivitetet në teren.

Policia e Kosovës ka vlerësuar se angazhimet e tyre dhe akterëve tjerë në teren për zbatimin e masave dhe kufizimeve ndaj pandemisë COVID-19, po reflektojnë pozitivisht edhe në teren, referuar statistikave të rasteve të fundit të publikuara nga IKSHPK-ja.

“Edhe më tutje të jemi të përkushtuar që bashkërisht ta tejkalojmë këtë sfidë deri në fund”, thuhet në një postim në Facebook.

Pamjet nga vendi i ngjarjes:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat