Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 06:07
Foto ilustrim

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot kryesisht me diell, pas një mëngjesi të ftohtë me ngrica dhe mjegull të herëpashershëme.

Do të fryej erë e lehtë, perëndimore dhe veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 2 deri në 7.

Kurse ajo më e larta e ditës nga 12 deri në 15 gradë Celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat