Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 06:52
Foto ilustrim

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me reshje të shiut, të cilat pritet të itensifikohen në orët e pasdites, ka njoftuar IHMK.

Era mesatare, herë pas here e fortë do të fryjë nga veriperëndimi.

Në mbrëmje pritet të ketë ndërprerje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë deri në pesë gradë Celsius, ndërsa më e larta ditore do te zbret deri në 3 gradë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat