Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 20 maj 2022 Në ora: 06:28
Foto ilustrim

Sot, pas një mëngjesi të freskët gjatë ditës, mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe më i ngrohtë.

Me erë të dobët drejtimeve të ndryshueshme.

Temperatura e mëngjesit nga shtatë deri në 12.

Ndërsa ajo më e larta ditore rreth 26°C.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat