​Kosova në një minutë

Kosova

​Kosova në një minutë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 07:49
Foto ilustrim

Bukuritë natyrore të Kosovës që ia vlejnë të vizitohen janë paraqitur në një video të realizuar nga Fitim Sopjani.

Ai thotë se këtë video e ka punuar me shumë përkushtim dhe shumë sfida.

“Është një video që ka për qëllim promovimin e Kosovës jo vetëm në rajon por edhe në botë.

Falënderoj zyrën e Presidencës për përkrahje në këtë projekt”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat