Mot me intervale me diell dhe rrebeshe të bubullimave

Kosova

Mot me intervale me diell dhe rrebeshe të bubullimave

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 08:01
Foto ilustrim

Në Kosovë për sot do të mbajë mot me intervale me diell, pasdite priten zhvillime të rrebesheve me bubullima.

Sipas Prishtina Weather, temperatura minimale është 15 gradë celsius dhe ajo maksimale 28 gradë celsius.

Erë e lehtë do të fryjë nga krahu verior për pesë metra në sekondë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat