Ramush Haradinaj e nis ditëlindjen me vrapim

Kosova

Ramush Haradinaj e nis ditëlindjen me vrapim

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:15
Ramush Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, ditën e sotme e ka nisur me vrapim.

Ai sot ka marrë pjesë në minimaratonën “Vrapo për Autizëm”.

Sot është një ditë e veçantë për Haradinajn, pasi ai mbush 54 vjeç.

Kreu i AAK-së njihet edhe si tip shumë sportiv.

Ai shpesh bën vrapim dhe ecje në bjeshkë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat