Afër 8 mijë raste aktive me COVID-19

Kosova

Afër 8 mijë raste aktive me COVID-19

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 07:22
QKUK

Afër 8 mijë raste aktive me COVID-19

Aktualisht janë 8 mijë e 988 raste aktive me COVID-19.

Të dhënat e fundit treguan për 618 raste te reja, ndërkohë që një person ka vdekur nga koronavirusi.

Janë shëruar 1 mijë e 331 qytetarë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat