Mbi 7 mijë raste aktive me COVID-19

Kosova

Mbi 7 mijë raste aktive me COVID-19

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 07:21
Foto ilustrim

Aktualisht janë 7 mijë e 399 raste aktive me COVID-19.

Të dhënat e fundit treguan për 331 raste te reja.

Ndërkohë që dy persona kanë vdekur nga koronavirusi.

Janë shëruar 918 persona. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat