Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 07:04
Foto ilustrim

Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira në shtim, kryesisht në mesditë në zonat malore dhe kodrinore.

Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu me intensitet të ulët në zonat malore.

Era do të jetë me drejtim verilindje-veriperëndim 1-8m/sek.

Valëzimi i forcës në det do të jetë 1-2 ballë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat