Fotografi ikonë i Prishtinës i bashkohet ekipit të presidentes Osmani

Kosova

Fotografi ikonë i Prishtinës i bashkohet ekipit të presidentes Osmani

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 11:06
Vjosa Osmani dhe Luan Dizdari

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, mund të thotë me plotë gojë që në stafin e saj ka një fotograf të njohur.

Kjo pasi nga sot ekipit presidencial i është bashkuar fotografi ikonik i Prishtinës, Luan Dizdari.

Ai prej kohësh ka studion e njohur fotografike “Foto Nesha”.

“Dita e parë punës në kabinetin e Presidencës”, ka shkruar ai krahas fotografisë me Osmanin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat