60 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Kosova

60 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 07:15
Foto ilustrim

Aktualisht në Kosovë janë gjithsej 60 raste aktive me COVID-19.

Gjatë kësaj periudhe janë konfirmuar edhe 15 raste të reja me këtë virus.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 10 persona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat