Moti në Kosovë

Kosova

Moti në Kosovë

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 06:31
Foto ilustrim

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme, të cilat ditën e shtune vende-vende mund të sjellin shi ta karakterit lokal.

"Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes", njofton IHMK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat