Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 06:38
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se të martën do të mbajë mot kryesisht i vranët por me intervale të shkurta me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2-0 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius”, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat