Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 07:25
Ilustrim

Mot kryesisht me vranësira parashihet për këtë të shtunë në Kosovë.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, orët e para të mëngjesit do të përcillen me mjegull.

Temperaturat minimale pritet të arrijnë deri në 2 gradë celsius, ndërkaq ato maksimale pritet të lëzivin nga 6-9 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat