Vranët dhe me shi

Kosova

Vranët dhe me shi

Më: 2 qershor 2023 Në ora: 07:05
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se do të mbajë mot i vranët dhe intervale me diell.

IHK njofton se në orët e pasdites mund të ketë edhe reshje shiu.

Sa i përket temperaturave ato do të shënojnë rritje të lehta në vlerat e mesditës.

Do të fryje erë kryesisht nga juglindja dhe veriperëndimi me shpejtësi 1-11m/s.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat