Mbi 1800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova

Mbi 1800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 10:03
Ilustrim

Qytetarët e Kosovës si duket në gjak e kanë shpejtësinë dhe kundërvajtjet në trafik.

1 mijë e 853 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 17 aksidente me të lënduar dhe 38 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe nëntë janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat