Ministri Rashiq uron festën e Bajramit

Kosova

Ministri Rashiq uron festën e Bajramit

Më: 10 prill 2024 Në ora: 12:45
Nenad Rashiq

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, ka dërguar urimet më të përzemërta me rastin e festës së Fitër Bajramit.

“Të nderuar bashkëqytetarë, dëshiroj t’ju dërgoj urimet më të përzemërta me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Le të jetë kjo festë si një dritë që ndriçon jetën tuaj, duke ju sjellë paqe, dashuri dhe shëndet.

Lutjet tuaja u përgjigjeshin dhe zemrat tuaja të mbushura me gëzim dhe lumturi. Ju uroj të kaloni momente të ëmbla me të dashurit tuaj dhe që kjo kohë të shënohet nga bashkimi, mirëkuptimi dhe dashuria. Gëzuar Fitër Bajramin!”, shkruan në urimin e ministrit Rashiq.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat