Pandov: Pakënaqësia e qytetarëve u grumbullua, nuk u ushqye nga ne

Maqedonia

Pandov: Pakënaqësia e qytetarëve u grumbullua, nuk u ushqye nga ne

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 20:59
Aleksandar Pandov

Pakënaqësia e qytetarëve u grumbullua, nuk u ushqye nga ne, thotë anëtari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Pandov në emisionin “Samo Vistina”.

Sipas tij, njerëzit u vunë në dukje për politikën e dëmshme të kryeministrit Zaev.

“Nuk janë vetëm marrëveshjet e nënshkruara me Greqinë dhe Bullgarinë.

Numrat me koronën ishin të këqija, ne morëm vaksina në maj, afera me përpjekjen për të blerë vaksina, zjarri në spitalin modular për covid, por edhe paaftësia e stafit”, shton Pandov.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat