Policia ndalon një të ri nga Gërçeci

Maqedonia

Policia ndalon një të ri nga Gërçeci

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Punonjësit policorë të SPB-së Tetovë, dje (28-nëntor) rreth orës 11:40, në Stençe të Tetovës, kanë ndaluar veturën “BMW” me targa të Shkupit, të drejtuar nga personi E.A. (18) nga Grçeci i Shkupit.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në automjetin në të cilin u transportuan edhe dy persona të tjerë nga i njëjti fshat të moshës 18-vjeçare, janë gjetë dy thika.

Të cilat janë konfiskuar me vërtetim.

Kurse kundër personit E.A. do të vijojë parashtresë përkatëse sipas nenit 80 të Ligjit për Armë.T

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat