LSDM me xhirime nga Kuvendi: Vetëm Mickoski nuk duartrokiti anëtarësimin në NATO

Maqedonia

LSDM me xhirime nga Kuvendi: Vetëm Mickoski nuk duartrokiti anëtarësimin në NATO

Më: 27 mars 2022 Në ora: 10:48
Foto nga vendi i ngjarjes

LSDM përmes një komunikate rikujton se para dy viteve, Maqedonia e Veriut u anëtarësua në NATO.

“Përderisa të gjithë qytetarëve u gëzuan dhe zëshëm përshëndetën suksesin e madh të shtetit, Mickoski nuk uroi”, thuhet në njoftimin e LSDM-së.

Ata publikuan videon nga Kuvendi i Maqedonisë ku, siç thonë ata, vetëm Mickoski nuk duartroket.

“Vetëm Mickoski nuk duartroket dhe bën gjithçka vetëm që të mos gëzohet dhe të mos urojë”, thonë nga LSDM.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat