Një kryeministër si Dr. Berisha i duhet Shqipërisë dhe shqiptarëve!

Opinione

Një kryeministër si Dr. Berisha i duhet Shqipërisë dhe shqiptarëve!

Nga: Adem Bytyçi Më: 24 maj 2022 Në ora: 18:59
Adem Bytyçi

Urime fitorja, Dr.Salih Berisha, në krye të PD-së.

Fitoria juaj në politikë është fitore e gjithë shqiptarëve, natyrisht se nuk e ke edhe aq lehtë në ballafaqim me mbeturinat e politikës hoxhiste, të cilat në Shqipëri e kanë kapur shtetin për ta mbajtur pushtetin dhe rrënuar demokracinë.

Me shpifje, insinuata dhe ndihmën e SOROSIT, arritën të shpallin person të pa dëshirueshëm nga SHBA-të, por me rëndësi është që juve iu do gjithë populli shqiptar.

Të urojmë shëndet dhe suksese në jetë dhe në ballafaqim me mbeturinat politike anti shqiptare si në Shqiperi, gjithashtu edhe në rajon!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat