Kaq shumë paska stil burri i Edona Llalloshit

Bota e Yjeve

Kaq shumë paska stil burri i Edona Llalloshit

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 22:29
Edona Llalloshi

Këngëtarja Edona Llalloshi njihet për këngët e saj të bukura, por jo vetëm.

Publiku Edonen e pëlqen për muzikën që bënë, por edhe stilin elegant e klasik që posedon, e që pëlqehet posaçërisht nga zonjat.

Këngëtarja është mjaft prezente në media me intervista të ndryshme ku flet për jetën e saj profesionale dhe private, madje pa hezitim, duke treguar se është natyrë mjaft e hapur.

Edonen e shohim shpesh në Tv e rrjete sociale, por jo edhe bashkëshortin e saj që qenka një zotëri me shumë stil.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat