Luana me paraqitje të veçantë për 28 nëntor, bën shqiponjën

Bota e Yjeve

Luana me paraqitje të veçantë për 28 nëntor, bën shqiponjën

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 14:20
Luana Vjollca

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është paraqitur mahnitëse në fotot e fundit.

Ajo ka publikuar disa imazhe të realizuara për nder të 28 nëntorit, teksa bën shqiponjën, shkruan Bota sot.

Me një veshje të veçantë dhe me pamje të kuruar, Luana ka uruar Shqipërinë në ditën e pavarësisë.

"Gëzuar o Shqipëri e madhe! Fjalët janë të pakta për ty por jam munduar ta shpreh me realizimin e emisionit të dedikuar për sonte @shikokushluan 21:00!!", ka shkruar Luana.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat