Marina Vjollca josh me dukjen në të zeza

Bota e Yjeve

Marina Vjollca josh me dukjen në të zeza

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 16:44
Marina Vjollca

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të kërkuarat në ekranet televizive.

Bukuroshja bionde është aktive në rrjete sociale, duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, Marina është parë e veshur në të zeza.

Image
Kjo ka bërë që asaj t’i theksohen linjat e formësuara trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

Për të perfeksionuar edhe shumë dukjen, flokët ajo ka zgjedhur t’i kap poshtë kokës, kurse për makijazh ka shkuar me nuanca më të errëta.

Sidoqoftë kësaj, Marina tashmë drejton emisionin ‘Klanifornia’, nga edhe shkëput imazhe për t’i publikuar. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat