Kim Kardashian e zhveshur pozon para pasqyrës

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e zhveshur pozon para pasqyrës

Nga: H.O. Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 09:41
Kim Kardashian

Kim Kardashian e di se qfarë është të fitosh para, kur bëhet fjalë për marketingun e linjës së saj të suksesshme të rrobave, në linjën Skims.

Dhe të hënën, ylli televiziv e cila është kthyer në një biznismene, tregoj një buzëqeshje të zymtë, kur u zhvesh në sytjena bezhë dhe një tjetër kombinim.

Duke pozuar para pasqyrës, Kim Kardashian shfaqi edhe njëherë linjat e saj mbresëlënëse.

Ajo është mbështetur në tokë, duke vendosur duartë në tokë dhe të pasmet pak mbi tokë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat