Kylie Jenner shfaqet joshëse me pozat e reja

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaqet joshëse me pozat e reja

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 08:50
Kylie Jenner

Kylie Jenner dhe familja e saj kanë qenë duke udhëtuar në vende të ndryshme edhe gjatë pandemisë coronavirus.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të shkojë në liqenin Tahoe, aty ku solli një sërë imazhe atraktive.

Të tilla i ka publikuar në rrjetin social Instagram, ndërsa mori vëmendje të madhe të fansave të cilët e mbështesin vazhdimisht.

Image

23-vjeçarja padyshim që edhe kësaj radhe ishte e veshur plot stil,  teksa vinte në pah tiparet e bujshme trupore.

Flokët dhe makijazhin i pati në mënyrë më të thjeshtë, duke e bërë që të duket sa më natyrale.

Sidoqoftë kësaj, ajo ka qenë duke ndarë fotografi edhe nga dekorimet që ka bërë për festat e fundvitit. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat