Kush është biondja seksi që gjykoi derbin Tirana-Partizani

Bota e Yjeve

Kush është biondja seksi që gjykoi derbin Tirana-Partizani

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 21:10
Emanuela Rusta

Tirana dhe Partizani u përballën në “Air Albania” në kuadër të javës së 6-të të Kategorisë Superiore.

Por në një ndeshje pa gola dhe në një stadium pa tifozë, e gjithë vëmendja u mor nga Emanuela Rusta, një prej 6 arbitreve që gjykoi derbin kryeqytetas.

FSHF kishte vendosur që dueli të gjykohej nga gjashtë arbitra dhe pas porte ishte pikërisht biondja seksi.

Arbitrja nga Elbasani ka qenë edhe herë të tjera në këtë pozitë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat