Uppss...Demi Rose nxjerr gjoksin kaq 'hijshëm'

Bota e Yjeve

Uppss...Demi Rose nxjerr gjoksin kaq 'hijshëm'

Nga: H.O. Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:24
Demi Rose

Ajo arriti në Kenia për fotosesionin e saj më të fundit në fillim të kësaj jave dhe ka ndarë disa foto me këngëtaren Ashanti.

Por Demi Rose siguroi që të gjithë sytë të ishin tek ajo të martën, derisa shkoi në Instagram më disa foto vetëm me sytjena.

Ylli i mediave sociale, 25 vjeqarja tregoj dekoltenë e saj të gjerë në ansamblin e saj, derisa ndau një video të saj duke ushqyer gjirafa.

Edhe kësaj radhe Demi Rose ka marrë shumë vëmendje, sikurse në fotot tjera./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat