Modelja vazhdon në Dubai, tregon linjat 'seksi'

Bota e Yjeve

Modelja vazhdon në Dubai, tregon linjat 'seksi'

Nga: H.O. Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 18:41
Amber Turner

Ajo ka udhëtuar për në Dubai për një udhëtim pune me të dashurin e saj Dan Edgar.

Dhe pasi kaloj natën duke festuar me tekila, Amber Turner arriti të dalë në një vend me rreze dielli pranë pishinës të enjten.

Ish ylli i Toëie, 27 vjeqar u tha fansave të saj se ishte 'një ditë tjetër, një bikine tjetër', derisa pozonte me një zig-zag të bardhë dy pjesëshe në Instagram.

Në këto foto, modelja është paraqitur në formën më të mirë trupore./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat