Icardi uron bashkëshorten për ditëlindje me disa foto intime

Bota e Yjeve

Icardi uron bashkëshorten për ditëlindje me disa foto intime

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 19:28
Icardi dhe Wanda

Bashkëshortja e futbollistit Mauro Icardi, Wanda Nara me këtë datë feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Icardi vendosi që t’i bëjë bashkëshortes një urim shumë të veçantë në rrjete sociale.

Ai ndau fotografi të shumta, të shkrepura ndër vite, ndërsa në disa prej tyre erdhën në momente mjaft intime.

 

“Urime ditëlindjen”, shkruan futbollisti sipër disa imazheve, ndërsa në një prej tyre shihet tërësisht i zhveshur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat