Roza Lati befason përsëri, shfaqet pa sytjena në imazhet e fundit

Bota e Yjeve

Roza Lati befason përsëri, shfaqet pa sytjena në imazhet e fundit

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 17:41
Roza Lati

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Roza Lati vjen me një pamje elegant dhe provokative.

Prezantuesja e emisionit ‘Why Not’, së fundi, u shfaq me një fustan te zi, ku vë ne pah dekoltenë e saj.

Ndjekësit e zjarrtë të saj nuk kanë hezituar të lënë një sërë komentesh pozitive për dukjen e saj të bukur dhe tërheqëse.

Image

Më poshtë, do të gjeni fotot:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat