Me këtë foto Britney Spears 'çmend' fansat

Bota e Yjeve

Me këtë foto Britney Spears 'çmend' fansat

Nga: H.O. Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 19:06
Britney Spears

Britney Spears i gëzoj më shumë se 26.9 milionë fansat e saj duke ansuar një singel të padëgjuar më parë nga albumi i saj i nëntë, i quajtuar Matches.

Derisa diva e popit e cila theu rekord në vitin 2016, tifozët e saj ishin shumë të lumtur nga ky lansim, që përfshinte dhe Backstreet Boys.

"Jam shumë e ngazëllyer për të dëgjuar se qfarë mendoni për këngën tonë së bashku", ka thënë ajo.

Në këtë publikim, Britney Spears shihet thuajse tërësisht nudo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat