Samanta Karavella shijon pushimet në një vend ekzotik

Bota e Yjeve

Samanta Karavella shijon pushimet në një vend ekzotik

Më: 16 dhjetor 2020 Në ora: 11:36
Samanta Karavella

Samanta ka ‘ikur’ nga i ftohti për të shijuar pushimet.

Samanta Karavella ka vendosur që gjatë këtyre ditëve të shijojë pushimin në një ambient të nxehtë.

Ajo ka udhëtuar për pushime në një destinacion ekzotik dhe po shijon në maksimum pushimet në atë vend.

Nga atje, këngëtarja ka publikuar fotografi të shumta, teksa tregon vendin që e zgjodhi për pushime.

Image

Në të tjera fotografi, ajo shfaqet pa grim, e veshur me një palë bikini rozë, ndërsa duket në formë shumë të mirë.

E gjithë kjo vjen pak kohë pas fotosesionit, në të cilin Samanta u shfaq e veshur me kostum transparent.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat