Wanda nuk njeh limite, pozon ‘topless’ në dush

Bota e Yjeve

Wanda nuk njeh limite, pozon ‘topless’ në dush

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 16:15
Wanda Nara

“Bashkëshortja e Mauro Icardit po rrëmben vëmendjen e të gjithëve me veprimet e saj.

Së fundi, Wanda ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e zhveshur dhe e lagur në dush.

Teksa po bënte dush, ajo tentoi ta mbulonte gjoksin me anë të duarve, ndërsa tregoi edhe tatuazhin poshtë gjoksit.

Në atë tatuazh ajo kishte gdhendur një aeroplan, ndërsa shkruan “Tatuazhi im i thotë të gjitha”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat