Kim na ‘ҫmend’ me fotot e reja, tregon të pasmet komplet

Bota e Yjeve

Kim na ‘ҫmend’ me fotot e reja, tregon të pasmet komplet

Nga: H.O. Më: 10 janar 2021 Në ora: 18:22
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka qenë shumë e zënë me markën e saj të suksesshme SKIMS, gjatë thashethemeve se ajo është në prag të divorcit me bashkëshortin e martua prej 6 vjetësh, Kanye West.

Dhe të shtunën, ylli i KUWTK, ka prezantuar zyrtarisht në faqen e saj në Instagram SKIMS një nga linjat e quajtuara si Essential Bodysuits.

Për të realizuar këto foto, Kim Kardashian kishte bërë flokët e saj të gjata brune si një bisht kali të frymëzuar nga Madonna.

Ndërkaq kishte mbathur një palë taka me shirita të gjatë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat