Sot është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, e gjeni kush është?

Bota e Yjeve

Sot është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, e gjeni kush është?

Më: 13 janar 2021 Në ora: 23:55
Dren Abazi

Dhjetë janar 1990!

Këngëtari i njohur, Dren Abazi na ka çuar plot 31 vite mbrapa. Ai ka postuar një foto ku shihet një vogëlush duke buzëqeshur dhe ky djalosh simpatik është vetë Dreni.

Nëse nuk do e dinim nga “story” i kujt e shkëputëm këtë foto, e sigurt që nuk do e gjenim dot se kush ishte.

Si atëherë edhe tani duhet ta themi që Dreni vazhdon të jetë një ndër djemtë më simpatikë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat