Jennifer Lopez realizon setin mahnitës, vë në pah gjoksin

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez realizon setin mahnitës, vë në pah gjoksin

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:24
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez u shfaq shumë e butë derisa po pozonte me një veshje ngjyrë blu me dantella për revistën Elle për shkurt 2021.

Brenda faqeve të revistës, të cilën JLO është shfaqur në dy kopertina, ajo ka kryqëzuar këmbët e saj me një veshje me doreza.

Poashtu këngëtarja dhe aktorja ka veshur edhe taka të larta.

Ajo ka pozuar me disa palë veshje, duke përfshurë edhe fustan rozë dhe pantollona të shkurtër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat