“Zbërthehet” Françeska Jaçe: Kam bërë s*ks në avion, si e tradhëtova të dashurin....

Bota e Yjeve

“Zbërthehet” Françeska Jaçe: Kam bërë s*ks në avion, si e tradhëtova të dashurin....

Më: 16 janar 2021 Në ora: 06:29
Françeska Jaçe

 Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat.

Në “Afterparty me Luanën”, ajo ka treguar vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale, dhe lidhur me ish-at e saj.

Gjithashtu modelja është vënë të zgjedhë mes publikimit të një fotoje intime në rrjetet sociale, apo që familja t’i zbulonte lidhjen sekrete.

Image
Françeska Jaçe

Jaçe nuk ka mbajtur sekrete duke treguar hapur se ka tradhëtuar të dashurit e saj, por pranoi se kurrë nuk do të kthehej me ta sepse ishin të “këqinj”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat