Pas shumë vitesh bashkë, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës

Bota e Yjeve

Pas shumë vitesh bashkë, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës

Më: 17 janar 2021 Në ora: 09:21
Mirjeta Shala

Mirjeta Shala, modelja e njohur dhe 'Miss Kosova' i vitit 2013, i ka dhënë fund martesës së saj.

Sipas ‘Prive’ ajo dhe bashkëshorti, i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe kjo është reflektuar edhe në rrjetet socile.

Prej kohësh, çifti nuk ka publikuar më foto bashkë dhe nuk shfqen më në asnjë dalje bashkë.

Kujtojmë se prej vitesh, Mirjeta dhe ish bashkëshorti kanë jetuar në Amerikë bashkë me djalin e tyre.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat